VI ØNSKER FLERE KUNSTGLADE MEDLEMMER

Yngve Henriksen, Vinterdagbok I, 2004. Akryl på lerret 50x50cm  innkjøpt: 2004

Yngve Henriksen, Vinterdagbok I, 2004. Akryl på lerret 50x50cm

innkjøpt: 2004

Vi ønsker nye kunstglade medlemmer - meld deg inn nå

Du som er medlem kan verve og bli med i trekning av en flott kunstkalender.

Vi oppfordrer alle medlemmer i kunstforeningen til å prøve å verve minst ett nytt medlem innen utgangen av januar 2016. Det blir trukket ut en flott kunstkalender blant alle som har vervet, og den som verver flere/flest nye medlemmer får låne et bilde i ett år fra samlingen vår.

Ordinært medlem: kr 250/år (legg gjerne til et familiemedlem til 50 kroner ekstra)

Bedriftsmedlem: 1500/år

Kontonummer: 4910 14 35295

Husk å merk betalingen med navn og mailadresse/adresse slik at vi vet hvem som har betalt. Er du vervet av en av våre medlemmer? Påfør også ververens navn. Vi sender også faktura ved henvendelser på mail til alta.kunstforening@gmail.com