Sigfrid Hernes, lekeplassen min I, utsnitt

Sigfrid Hernes, lekeplassen min I, utsnitt

STYRET 2016

Styremedlemmer

Leder: Ragnhildur Asvaldsdottir (valgt inn i 2015)

Sekretær: Kristin N. Harila (valgt inn i 2015)

Kasserer: Inge Berg Nilssen (valgt inn i 2016)

Mette Skipperud

Stine Sand

It-ansvarlig: Liv Byrkjeflot (valgt inn i 2016)

Programkomiteansvarlig:

Ragnhildur Asvaldsdottir (valgt inn i 2015)

Beate Bursta (valgt inn i 2015)

Varamedlemmer

Marie Helander (valgt inn i 2015)

Carola Kleemann (valgt inn 2016)

Valgkomite

Kirsti Vigestad (valgt inn i 2015)

Anita Veiseth (valgt inn i 2014)

Revisor

Ketil Hanssen (valgt inn i 2016)

 

 

 

rasvalds@gmail.com

kristinh@altamuseum.no

ingen@kraftlaget.no

metteskip@hotmail.com

stine.eira@uit.no

livbyrk@gmail.com

rasvalds@gmail.com

beate.bursta@uit.no

 

marie.helander@fagforbundet.no

carola.b.kleemann@uit.no

 

kirsti.vigestad@online.no